Inscenace

  • Harila – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 11.6.2021
  • Úklady a láska – Klicperovo divadlo Hradec Králové, prem.: 11.6.2021
  • Macbeth – Komorní scéna Aréna, prem.: 22.5.2021
  • Pašije – Divadlo v Celetné, prem.: 2.4.2021
  • Heda Gablerová – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 27.11.2020
  • Proces – Divadlo Polárka, prem.: 31.10.2020
  • Konec hry – Komorní scéna Aréna, prem.: 5.9.2020
  • Dobové tance – Národní divadlo Brno, prem.: 28.2.2020
  • Komplic – Dejvické divadlo, prem.: 2.2.2020
  • Osm žen – Národní divadlo moravskoslezské, prem.: 16.1.2020
  • Až ustane déšť – Východočeské divadlo Pardubice, prem.: 14.12.2019
  • Middletown – Divadlo J.K.Tyla Plzeň, prem.:2.11.2019
  • R.U.R. – Divadlo J.K.Tyla Plzeň, prem.: 26.10.2019
  • Strýček Váňa – Klicperovo divadlo Hradec Králové, prem.: 26.10.2019
  • Dva špinavci – Divadlo v Celetné, prem.: 7.10.2019
  • Švanda dudák – Divadelní léto pod plzeňským nebem, prem.:29.6.2019
  • Sen noci svatojánské – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 27.6.2019
  • Výnosné místo – Národní divadlo moravskoslezské, prem.: 16.5.2019
  • Shooting Up – MeetFactory, prem.: 14.5.2019
  • Mandragora – Komorní scéna Aréna, prem.: 16.3.2019
  • Poslední kšeft – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 2.3.2019
  • Bílá velryba – Slovácké divadlo Uherské Hradiště, prem.: 26.12.2018
  • Opory společnosti – Východočeské divadlo Pardubice, prem.: 15.12.2018
  • Pokoušení – Jihočeské divadlo České Budějovice, prem.: 14.12.2018
  • Teror – Městské divadlo v Mostě, prem.: 19.10.2018
  • Pornografie – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 12.10.2018
  • 290 kilometrů – Slezské divadlo Opava, prem.: 23.9.2018
  • Úklady a láska – Divadlo F.X.Šaldy Liberec, prem.: 15.6.2018
  • Drahomíra a její synové – Divadlo J.K.Tyla Plzeň, prem.: 5.5.2018
  • Nebezpečné známosti – Moravské divadlo Olomouc, prem.: 16.3.2018
  • Miláček Célimare – Divadlo Na Fidlovačce, prem.: 5.3.2018
  • Vnitřní nepřítel – Divadlo Polárka, prem.: 13.1.2018
  • Přes ploty – Slovácké divadlo Uherské Hradiště, prem.: 6.1.2018
  • Tři sestry – Komorní scéna Aréna, prem.: 6.1.2018
  • Divoké historky – Divadlo Tramtarie, prem.: 15.12.2017
  • Ztracená čest Kateřiny Blumové – Švandovo divadlo, prem.: 11.11.2017
  • Smíření – Komorní scéna Aréna, prem.: 3.6.2017
  • Lovecké scény z Dolního Bavorska – Východočeské divadlo Pardubice, prem.: 13.5.2017
  • Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete – Divadlo pod Palmovkou, prem.:29.4.2016
  • Homo Faber – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 22.4.2017
  • Mocná Afrodíté – Divadlo pod Palmovkou, prem.: 10.3.2017
  • Čaj u pana senátora – Těšínské divadlo, prem.: 4.3.2017
  • Počátek veškeré lásky – MeetFactory, prem.: 28.2.2017
  • Úča musí pryč! – Jihočeské divadlo Č. Budějovice, prem.: 22.12.2016
  • Sen noci svatojánské – Divadlo J.K.Tyla Plzeň, prem.: 22.10.2016
  • Divoká kachna – Komorní scéna Aréna, prem.: 22.10.2016
  • Opilí – Divadlo v Celetné, prem.: 30.9.2016
  • Lidská tragikomedie – Komorní scéna Aréna, prem.: 18.6.2016
  • Howie a Rookie Lee – Divadlo J.K.Tyla Plzeň, prem.: 14.5.2016
  • Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete – Divadlo pod Palmovkou, prem.: 29.4.2016
  • Lebka z Connemary – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 15.4.2016
  • Kámen – Moravské divadlo Olomouc, prem.: 1.4.2016
  • Piknik – Divadlo na Vinohradech, prem.: 4.3.2016
  • Racek – Divadlo Disk, prem.: 29.1.2016
  • Revizor – Městské divadlo Zlín, prem.: 12.12.2015
  • Zbabělci – Divadlo Petra Bezruče, prem.: 16.10.2015
  • My děti ze stanice ZOO – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 18.9.2015
  • Don Quijote – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 25.4.2015
  • Baal – Komorní scéna Aréna, prem.: 25.4.2015
  • Zámek – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 20.2.2015
  • Kopanec – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 19.1.2015
  • Taky fajny synek – Divadlo Petra Bezruče, prem.: 4.4.2014
  • Zkrocení zlé ženy – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 11.10.2013
  • Smrt a dívka – Divadlo NoD, prem.: 3.10.2013
  • Kde život náš je v půli se svou poutí – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 10.5.2013
  • Velemarš – HaDivadlo, prem.: 1.3.2013
  • Romeo a Julie – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 20.12.2012
  • Maryša – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 4.5.2012
  • Něco v ní je – Národní divadlo moravskoslezské, prem.: 26.5.2011
  • Klub autistů – Klicperovo divadlo Hradec Králové, prem.: 12.3.2011
  • Komunismus – Divadlo v Celetné, prem.: 18.10.2010
  • Víra, láska, naděje – Divadlo Komedie, prem.: 15.10.2010
  • 2521 – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 3.3.2010
  • Don Juan v Soho – Divadlo v Celetné, prem.: 11.10.2009
  • Červený Nepomuk – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 10.4.2009
  • Idiot? – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 5.6.2009
  • Bohové hokej nehrají – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 19.12.2008
  • Klub rváčů – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 25.4.2008
  • Zmatení jazyků – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 15.12.2006
  • Plavý kůň – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 25.5.2006
  • Hrát oběť – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 14.10.2005
  • O Zlatém Sidorovi – Činoherní studio Ústí nad Labem, prem.: 14.1.2005